Klasa 3 » Kronika wydarzeń kl. 3 2020-2021

24.03.2021 Finał konkursu "Namaluj wiosenną scenerię, trafisz na galerię"

W konkursie plastycznym Biblioteki Miejskiej wzięła udział prawie cała klasa. Wiktoria zajęła III miejsce. Gratulacje!

3_wiktoriapastuszak_sp4

19.03.2021 WIELKANOCNE ŻYCZENIA

Dzisiaj ostatni dzień w szkole przed ponowną nauką zdalną. Złożyliśmy sobie świąteczne życzenia i podzieliliśmy się jajkiem w realu, a nie on line.

19.03.2021 KLASOWY POKAZ MODY

ASIA- PIERWIOSNEK

16.03.2021 NASZE HIACYNTY NA POWITANIE WIOSNY

10.03.2021 KONKURSY WEWNĄTRZSZKOLNE

Dla klas 1-3 odbyły się 3 konkursy:

,,EKO-PRZYRODNIK"-zwycięzcą został Mikołaj G., drugie miejsce zajęła Ola Sz., trzecie Julia D.

,,JESTEM BEZPIECZNY"-na pierwszym miejscu uplasowały się 3 osoby: Julia D., Zuzanna A., Mikołaj G.

,,MISTRZ PIĘKNEGO PISANIA"- zwyciężyła Julia D.

GRATULACJE!

08.03.2021 DZIEŃ KOBIET W NASZEJ KLASIE

Nasi koledzy złożyli nam życzenia i wręczyli drobne upominki. Bardzo dziękujemy:)

23.02.2021 KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ WALENTYNKOWĄ

Pani Ula zorganizowała w naszej szkole konkurs na kartkę walentynkową. Prace uczestników zostały zaprezentowane na tablicy na korytarzu szkolnym. W naszej klasie udział wzięło 6 osób. Wygrała Zuzia A. - otrzymała dyplom i nagrodę. Gratulujemy!

Wszyscy uczestnicy dostali nagrody pocieszenia.

11.02.2021 TŁUSTY CZWARTEK

Każdy miał dziś w szkole pyszne pączusie, najlepsze te od babci lub mamy.

Znalezione obrazy dla zapytania: TLUSTY CZWARTEK GIFY

08.02.2021 ZDROWE DESERY

W ramach programu ,,DOBRZE JEMY. ZE SZKOŁĄ NA WIDELCU" robiliśmy swoje ulubione, zdrowe deserki. Oto nasze pomysły:

02.02.2021 ODBIERAMY NAGRODY

W szkole dzięki pani Kasi  realizowana  była ogólnopolska kampania z MOPS w Kraśniku pt.,, Postaw na rodzinę- Mamy dla siebie czas".
W naszej klasie odbyły się 2-godzinne zajęcia o wartości jaką jest rodzina, była rozmowa o wartościach, kim jest dla nas nasza rodzina, były tańce, śpiewanie piosenek, kolorowanie rysunków przedstawiających rodzinę, a Julia D. wykonała portret rodziny samodzielnie. Nasze zajęcia pani Kasia opisała w sprawozdaniu do MOPS w Kraśniku i jury nas wyróżniło przysyłając nam nagrody dla całej szkoły.
Na stronie internetowej szkoły w zakładce ,,pedagog szkolny" jest fotorelacja.

01.02.2021 OBCHODZIMY DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

W ,,okienku facebookowym" każdy mógł wystąpić i podać mądre hasło dotyczące bezpieczeństwa w sieci.

22.01.2021 LEPIMY FORTECE I BAŁWANY

21.01.2021 BAL KARNAWAŁOWY

Dzisiaj w klasie mieliśmy wyjątkowy dzień. Odbył się bal. Były tańce i różne zabawy. Królową balu została Zuzia A. , natomiast królem Adaś.

19.01.2021 NARESZCIE W SZKOLE- ZABAWY NA ŚNIEGU

21.12.2020 STARY I NOWY ROK W NASZEJ WYOBRAŹNI

MICHAŁ

WIKA N.

JULIA D.

ASIA

MARCEL

JULA B.

HANIA

OLA

WIKA P.

ZUZA A.

ZUZA G.

06.12.2020 WRĘCZENIE NAGRÓD W CKiP - KONKURS NA BOMBKĘ CHOINKOWĄ

02.12.2020 WYGRAŁY W KONKURSIE

Zuzia A. i Wika N. zajęły pierwsze i drugie miejsce w konkursie miejskim ,,BOMBKA NA ŚWIĄTECZNĄ CHOINKĘ". Wielkie gratulacje!

www.kultura.krasnik.eu/aktualnosci/

PRACA ZUZI

PRACA WIKI

23.11.2020 DBAM O ZDROWIE

HANIA

MICHAŁ

OLA

WIKA P.

ZUZA G.

ADAM

ASIA

JULIA B.-spacer w lesie-obraz malowany na płótnie

ZUZIA A.

JULIA D.

MARCEL

05.11.2020 OWOCOWE SZASZŁYKI

Już po raz drugi uczestniczymy w programie ,,Dobrze jemy ze Szkołą na Widelcu". Dzisiaj robiliśmy owocowe szaszłyki. Pięknie pachniało w naszej klasie. A jak apetycznie wyglądały!

Zobaczcie zdjęcie

26.10.2020 JESIENNE PORTRETY

14.10.2020 DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dziękuję moim kochanym uczniom i ich Rodzicom za pamięć, życzenia i piękne słoneczniki

08.10.2020 WYKORZYSTUJEMY NASZĄ WYOBRAŹNIĘ DO PRACY PLASTYCZNEJ- ,,W CO MOŻNA ZAMIENIĆ PAPIEROWY TALERZYK?"

30.09.2020 DZIEŃ CHŁOPAKA

Nasi chłopcy byli bardzo zadowoleni z prezentów- koszulki z ich ulubioną grą. Oczywiście złożyłyśmy im życzenia. Jak dobrze   poświętować w realu.

29.09.2020 WYBORY DO RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Szkoła Podstawowa w Puchaczowie - Wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Dzisiaj odbyły się się bardzo ważne wybory w naszej szkole. Głosowaliśmy na kandydatów do Rady Samorządu Uczniowskiego. Czekamy na wyniki.

24.09.2020 MIŁO MALOWAĆ W SZKOLE

Polskie krajobrazy

04.09.2020 WYBIERAMY SAMORZĄD KLASOWY

W głosowaniu tajnym wybraliśmy naszych przedstawicieli-Samorząd Klasowy.

Przewodniczącą została Zuzia G., zastępcą Zuzia A.

Członkami Samorządu Klasowego są Hania P. i Michał W.

Gratulacje dla zwycięzców w wyborach.

03.09.2020 USTALAMY REGULAMIN KLASY

Dzisiaj ustalaliśmy wspólnie zasady, których będziemy przestrzegać w szkole. Najważniejsze to zachowywać się bezpiecznie, byśmy mogli chodzić zdrowi do szkoły, uczyć się i bawić. Nasz klasowy regulamin wisi w sali lekcyjnej, wszyscy podpisaliśmy się pod opracowanymi zasadami.

01.09.2020-ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Długo się nie widzieliśmy. Bardzo się cieszymy, że nareszcie spotkaliśmy się w szkolnej klasie. To rozpoczęcie roku jest inne niż w klasie drugiej czy pierwszej, ale i tak czekaliśmy na nie z niecierpliwością.