Klasa 6 » Z życia klasy

ROK SZKOLNY 2020/2021

ROZPOCZĘCIE NOWEGO

2020 /2021 ROKU SZKOLNEGO

Rok szkolny rozpoczęliśmy dość nietypowo, bo w maseczkach i z licznymi obostrzeniami ze względu na pandemię. Po długiej nieobecności w szkole zatęskniliśmy za szkolnymi ławkami, koleżankami i kolegami z klasy oraz za nauczycielami. Mimo trudnego początku mamy nadzieję na to, że ten  rok będzie  udany, a przede wszystkim  dla nas bezpieczny.

WYBORY DO SAMORZĄDU KLASOWEGO

W tajnym głosowaniu wybraliśmy Samorząd Klasowy.

Przewodniczącą klasy została Antonina H. , a zastępcą Szymon J.

Funkcję skarbnika będzie pełnić Maja J. , a naszym łącznikiem będzie Jacek I.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom wyborów.

DZIEŃ CHŁOPAKA

W Dniu Chłopaka na zajęciach z wychowawczynią dziewczęta złożyły kolegom z klasy serdeczne życzenia i wręczyły miłe i praktyczne  upominki.

Samorząd Uczniowski nie zapomniał w tym dniu o słodkim dodatku i wręczył chłopcom pyszne czekolady.

ROK SZKOLNY 2019 / 2020

ZABAWA KARNAWAŁOWA

BAWILIŚMY SIĘ WYŚMIENICIE. PLĄSOM I TAŃCOM NIE BYŁO KOŃCA. KRÓLEM BALU ZOSTAŁ NASZ KOLEGA Z KLASY KACPER BUDKOWSKI . SERDECZNIE GRATULUJEMY!
DZIĘKUJEMY RODZICOM ZA PRZYGOTOWANY POCZĘSTUNEK.

WALENTYNKI

Kolejnym konkursowym zadaniem wyznaczonym przez naszych starszych kolegów z SU było przygotowanie przez każdą klasę  piosenki o miłości z okazji Walentynek. Nasza klasa przygotowała piosenkę Czewonych Gitar pt. "Tak bardzo się starałem".  Wokalne popisy naszych frontmenów oraz wesołe scenki wprawiły wszystkich w dobry nastrój. W rywalizacji klasowej o najlepszą parodię piosenki zajęliśmy II miejsce.

APEL Z OKAZJI  DEN

SPOTKANIE Z AUTORKĄ