Znalezione obrazy dla zapytania gify pozdrawiam cieplutko zimowy

Czym jest Samorząd Uczniowski?

Samorząd Uczniowski (SU) tworzą wszyscy uczniowie szkoły i wszyscy oni posiadają prawo do działania w szkole i w środowisku lokalnym. Ty, twoje koleżanki i koledzy – wszyscy jesteście członkami SU i możecie wpływać na szkolne życie – niezależnie od tego, czy zostaliście wybrani do zarządu SU, na gospodarza klasy, czy po prostu macie ciekawe pomysły, chcecie urozmaicić dzień powszedni w szkole lub rozwijać zainteresowania.

Przewodnicząca: Dominika N.

Za-ca: Wiktoria D.

Poniżej umieszczamy nasze działania:

WALENTYNKI Znalezione obrazy dla zapytania: walentynki gify animowane

Tego dnia zjawił się w naszej szkole Amorek.

Klasy prezentowały piosenki o miłości.

Aby było nam słodko, rozdawaliśmy walentynkowe lizaki.

Nie mogło zabraknąć poczty walentynkowej.

19 grudnia - SZKOLNY DZIEŃ ANIOŁA

Tradycją naszej szkoły, jest obchodzenie szkolnego Dnia Anioła. To wspaniałe wydarzenie wprowadza nas w świąteczny klimat i jednoczy społeczność szkolną. W tym dniu w naszym stroju dominował kolor biały, po korytarzach biegały małe aniołki.

Najciekawsze przebrania zostały nagrodzone.

Wspólnie śpiewaliśmy kolędy, wyróżnialiśmy życzliwe osoby i wybieraliśmy „szkolnego anioła życzliwości”. W tym roku anielskimi cechami szczególnie odznaczała się Patrycja z kl. VI.

Był to też dobry czas, aby podsumować szkolne konkursy i wręczyć nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Rozdawaliśmy „anielskie pierniczki” upieczone przez panie z Rady Rodziców.

Mogliśmy też odkryć w sobie cechy anielskie, niosąc dobro innym. Zbieraliśmy słodycze dla dzieci z Domu Dziecka.

WSPÓŁPRACUJEMY Z RADĄ RODZICÓW-WYKONUJEMY PIERNICZKI NA KIERMASZ

Podobny obraz

Znalezione obrazy dla zapytania andrzejki gifZnalezione obrazy dla zapytania andrzejki gif

Podobny obraz

DZIEŃ KREDKIZnalezione obrazy dla zapytania dzień kredki gif ruchomy

Podobny obraz

Znalezione obrazy dla zapytania dzień życzliwości gif ruchomy

21 listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Nasza szkoła również świętowała ten dzień. Celem obchodów było podkreślenie, jak ważne dla każdego człowieka jest: potrzeba szacunku, serdeczności, uśmiechu, mówienie dobrych słów i niesienie bezinteresownej pomocy innym.

Z tej okazji każda klasa miała do wykonania zadanie – udekorowanie drzwi klasowych. Dodatkowo tego dnia funkcjonowała Poczta Życzliwości. Każdy uczeń mógł wybrać osobę ze swojej klasy, szkoły oraz nauczyciela, do którego pisał miłe słowo. Zostały wyłonione najżyczliwsze osoby oraz nauczyciel. Mamy nadzieję, że życzliwość, uśmiech i miłe słowo będą towarzyszyć nam codziennie.

Podobny obraz

Pierwszoklasiści  są już pełnoprawnymi uczniami. 19 listopada br. odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. To był wyjątkowy dzień. Przygotowaliśmy dla nich dyskotekę.

Podobny obraz

Więcej informacji znajdziecie na stronie biblioteki szkolnej.

Podobny obraz

Znalezione obrazy dla zapytania dzień spódnicy  gifyDZIEŃ SPÓDNICY I KRAWATA Znalezione obrazy dla zapytania Krawat gify

DZIEŃ CHŁOPAKA

Znalezione obrazy dla zapytania dzień chłopaka gify