Znalezione obrazy dla zapytania biblioteka gif ruchomy

ZAPRASZA

PONIEDZIAŁEK                               CZWARTEK

godz.8.50 - 13.20                          godz.8.00 - 12.30

WTOREK                                          PIĄTEK

12.20 - 13.00                                 godz.8.50 - 10.30

godz.10.40  - 12.30

BIBLIOTEKA MIEŚCI SIĘ W SALI  NR  23

W  szkolnej bibliotece, która pełni funkcję ośrodka informacji, można wypożyczyć ciekawą książkę, interesującą gazetę.

Można również obejrzeć na miejscu w kąciku czytelniczym: encyklopedie, literaturę popularnonaukową i inne źródła  informacji pozwalające wzbogacić naszą wiedzę.

Chętni mogą korzystać z Internetu. Czytelnicy biblioteki wdrażani są do kulturalnego  i ciekawego  spędzania wolnego czasu ' z komputerem'. Uczą  się m.in.:  wyszukiwania informacji na dany temat, dokonują selekcji znalezionych materiałów pod kątem zawartości treści i ich przydatności.

Dzięki pracy z komputerami i Internetem uczniowie mogą  wzbogacać swą wiedzę z różnych dziedzin wiedzy i rozwijać swoje zainteresowania .

W szkolnej bibliotece organizowane są  różnorodne  zajęcia  dla czytelników min:

·        czytanie ciekawych książek,

·        zajęcia plastyczne,

·        zajęcia literackie,

·   udzielana jest też pomoc uczniom w odrabianiu  prac      domowych,

·        organizowane są konkursy ,

·        czytanie ciekawych stron WWW,